شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نیاز به ترجمه مقاله یا متنی باشید ولی چون با زبان انگلیسی آشنایی ندارید یا دانشتان در حدی نیست که بتوانید خود آن را ترجمه کنید به مشکل بر میخورید.

  امروزه ترجمه به یکی از ابزارهای مهم برای دانشجویان، اساتید و برقراری ارتباط بین مشاغل و شرکت‌ها و مشتریان آن‌ها و بین سازمان‌ها و کشورها است. این ابزار باعث شده تا بتوان راحت تر به منابع خارجی برای آموزش دسترسی پیدا کرد یا برای همکاری با شرکت ها و سازمان های خارجی برای ایجاد روابط همکاری نامه نگاری و ارتباط راحت تری داشت.

  مجموعه ترجمه ۴ تیمی متشکل از مترجمین حرفه ای و با تجربه است. هدف این مجموعه ارائه خدمات ترجمه و ویرایش برای اشخاص، کسب و کارها و سازمان ها است.

  وبسایت ترجمه ۴ خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش را برای مکاتبات شخصی، دانشگاهیان، کسب و کارها، وب سایت ها و دیگر موارد ارائه می دهد. خدمات این وب سایت در تمامی ساعات در دسترس است. یکی از ویژگی های این مجموعه انجام پروژه های مهم در زمان بسیار کوتاه است.

  این مجموعه همچنین علاوه بر ترجمه مقاله و متون، ترجمه و پیاده سازی فایل های صوتی و تصویری نیز توسط این مجموعه انجام میشود.

  امروزه ابزارهای زیادی برای ترجمه مقاله وجود دارد و میتوانید به راحتی متون ساده را با آن ها ترجمه کنید ولی برای ترجمه متون مهم نیاز است از افرادی که تخصص این کار را دارد استفاده کنید.

  یکی از خدمات ترجمه ۴، ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه‌های فنی، پزشکی، ادبی، مذهبی و غیره می‌باشد. ترجمه ۴، دارای سه بخش خدمات ترجمه، ویرایش – بازخوانی و خدمات بومی‌سازی اپلیکیشن و وب‌سایت است. هر سه بخش طیف وسیعی از خدمات انگلیسی به فارسی را ارائه می‌کنند:

  رویکرد منحصربه‌فرد کیفیت‌سنجی ترجمه ۴، کیفیت خدمات ارائه‌شده را تضمین می‌کند. مأموریت ما در ترجمه ۴، افزایش سطح استاندارد کیفیت ترجمه و بومی‌سازی در کشور است. این مأموریتی است که ما را روبه‌جلو می‌راند و ما را از دیگر شرکت‌های مشابه جدا می‌سازد.

  شما میتوانید برای استفاده از خدمات ترجمه سایت ترجمه ۴ به این سایت مراجعه نموده و با مشاهده خدمات این سایت و پلن های ترجمه آن اقدام به سفارش ترجمه متون از انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی نمایید.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت سایت دانلود رایگان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : پرشین وردپرس
سایت بت اسپات