مقدمه ای از ست مدیریتی

  ست مدیریتی مجموعه ای از لوازم تزئینی و درعین حال کاربردی برای میز اداری مدیران، مسئولان ارشد، کارمندان و حتی افرادی عادی است.

  با وجود آیتم های مختلف که در این ست های مدیریتی وجود دارد می‌توانید با سلیقه خود از بین انواع مختلف آن ها مناسب ترین و زیباترین گزینه را اتخاب کنید.

  تنوع آیتم های ست مدیریتی بسیار بالاست که شامل کیف پول، سررسید، خودکارو روان نویس، پاوربانک،جاکلیدی،   جاکارتی و بسیاری آیتم های مختلف و متنوع می‌باشد.

  امکان حک لوگو، نوشته، شعار و آرم دلخواه و هرطرح گرافیکی دیگری به درخواست شما بر روی ست های مدیریتی وجود دارد.

  ست مدیریتی را می‌توان به منظورهای مختلف مثل استفاده بر روی میز اداری و زیبایی بخشیدن به میز کار و اتاق کار خودتان، هدیه دادن به عزیزانتان، هدیه دادن به مدیر یا مسئول ارشدتان و همچنین استفاده از ست مدیریتی تبلیغاتی با هدف تبلیغات و بازاریابی به کار برد.

  علت انتخاب نام های ست مدیریتی یا ست هدیه

  ست مدیریتی یا ست هدیه شامل بسته تهیه شده از کالا های تبلیغاتی و انواع سررسید یا سالنامه می باشد.

  دو کلمه «ست» و «مدیریتی» گرفته شده از ست یعنی پک و یا مجموعه ای از کالاهای نفیس از جمله هدایای تبلیغاتی + سررسید و یا سالنامه.

  باید در نظر داشته باشید که کلمه ست مدیریتی جهت این انتخاب شده است که اقلام داخلی این پک ها بسیار خاص و ویژه بود و مناسب برای افراد مدیر و مهم که مرتبط با ادارت و سازمان ها و شرکت ها می باشند و این معنای مدیریتی را کامل میکند.

  اما ست هدیه چیست؟ بسیاری پیش آمده که پرسیده اند چرا این محصول دارای دو اسم جداگانه است و کلیات محصول تغییری ندارد؟ جواب : انسانها  در طول زندگی خود یادگرفته اند چه با مناسب و چه بدون مناسبت به یکدیگر هدیه تقدیم کنند و همدیگر را خوش حال نمایند ، شما به عنوان یک دوست دار، کسی را که به او ارزش والایی میدهید و دوست دارید را خوش حال میکنید .

  ست هدیه اینگونه یک هدیه ارزشمند برای یک دوست و خویشاوند ارزشمند است – شما انتخاب یک ست مدیریتی خاص متناسب با نیاز دوستدار خود هدیه ای خاص به می دهید تا در تمام طول روز بیاد شما باشد زمانی که از تقویم استفاده میکند و یا کیف پول را جه پرداخت مبلغی اسفتاده میکند یا حتی ممکن است نزدیکان  از او بپرسند که این کالا را از کجا آورده ای که همین نشانه هایی در ذهن او از شما می باشد.

  در این روایت پیامبر (ص) هدیه دادن و هدیه گرفتن را از شرافت انسان مسلمان می داند و نکته لطیفی که بدان اشاره شده، آن است که هدیه، نباید با مشقت و زحمت همراه باشد و در انتخاب هدیه باید توان مالی لحاظ شود و در غیر این صورت مصداق “تکلف” می شود که با آنچه از “دیه” مورد نظر است، متفاوت می باشد.

  آغاز ست های مدیریتی در ایران

   آغاز تولیدات و ایجاد بسته های هدیه در ایران چگونه به درست تولید کنندگان شکل گرفت ؟ با نگاهی به زندگی ها خود خیلی ساده ، این را درک میکنیم که در طول زندگی مانیز ست یا پک هایی به یکدیگر هدیه میدهیم.

  چه بهتر است که بتوانیم بجای خرید چند کالا و درج آنها در چند بسته بندی ، بتوانیم آنها را به صورت یک بسته هدیه کامل به عزیزان و یا کسانی که میخواهیم آنها را تحت تاثیر خود قراردهیم هدیه دهیم.

  برای ست های مدیریتی تاریخ مشخص و دقیقی وجود ندارند چ.نکه قبل از این ست ها و مجموعه های تبلیغاتی توسط تولیدکنندگان و واردکنندگان به مشتراین ارائه میشد اما به صورت تقریبی و کلی از سال ۱۳۸۰ ست های مدیریتی در ایران پدیدار شدند.

  کلید اصلی تولید این مجموعه از کالا از پایتخت ایران ، تهران زده شد. این فکر ذهن تمامی تولید کنندگان را گرفته بود که زمانی مشتریان از چندین محصول می پسندند دیگر به صورت چند محصولی جداگانه به آنها ارائه ندهند .

  حال وقت آن بود بستری ایجاد کنند تا مشتری پکیجی را انتخاب کند و به صورت یک بسته در کیف یا جعبه خاصی دریافت نماید و اینکه هزینه به مراتب کمتر از خرید تکی آن محصولات پرداخت نمایند.

  در این صورت رضایت بیشتری از خرید خود خواهند داشت اینگونه هم مشتری با در دست داشتن پکیجی کامل از محصولات مورد نیاز رضایت خواهد داشت.

  حال هم تولید کننده به صورت موازی محصولات را به فروش میرساند و موجب ضرر از فروش محصول کم فروش نخواهد شد.

  اقلام داخلی این ست های مدیریتی به صورت کلی

  ست های مدیریتی همان طور که از اسمش پیداست یک محصول خاص می باشد پس باید اقلام کالایی درون ان نیز خاص باشد.

  کالا های درون ست های مدیریتی که در سالنامه پاسارگاد به مشتریان ارائه می شود شامل اقلام به شرح زیر می باشد:

  1. سررسید یا سالنامه شامل قطعات ( وزیری ، اروپایی ، ارگانایزر ، یک شهتم و تقویم جیبی یا سررسید پالتویی)
  2. انواع خودکار و روان نویس شیک و خاص
  3. انواع کیف پول چرم و ترمو به صورت ساده و مدیریتی
  4. انواع جاکارتی در طرح های مختلف به صورت مگنتی و یا دکمه ای
  5. انواع جاکلیدی با بند های چرم و ترمو
  6. انواع پاوربانک تبلیغاای با آمپر های متفاوت
  7. انواع فلش تبلیغاتی به حجم حافظه ای مختلف

   

  تبلیغات سررسید تاثیر گذار است یا ست های مدیریتی

  این را نمی توان گفت که تبلیغات سررسید جداگانه بهتر از ست های مدیریتی است بدلیل اینکه هزینه کمتری دارد این مسئله در واقع مرتبط است به نیاز های یک مجموعه و بررسی مخاطبان از جهت نیاز روزمرشان در زندگی است.

  کسب و کار ها وابسته به آن هستند که با نیاز های مشتریانشان جلو بروند و همیشه در ذهن مشتریان باقی بمانند. این نیاز ممکن است تنها با سررسید مجموعه سالنامه پاسارگاد حل شود ممکن اسن یک کسب و کار مشتریان زیادی داشته باشد و نتواند هزینه ست های مدیریتی را پرداخت نماید.

  به صورت کلی عوامل زیر تاثیر گذار بر خرید یک کسب و کار می باشد:

  1. بودجه مجموعه کاری
  2. میزان مشتریان
  3. هدفمندی و نیاز مشتریانشان
  4. برنامه بلند مدت جهت توسعه کسب و کار

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت سایت دانلود رایگان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : پرشین وردپرس
سایت بت اسپات