قیمت های اجاره ویلا شهریار در نوروز ۱۴۰۰

  شهریار در ۴۰ کیلومتری غرب تهران واقع شده و با وجود آب و هوای معتدل و خاک خوب باعث شده تا باغ های زیادی در این مکان ساخته شود. این منطقه با نام نگین سبز در غرب نیز شناخته شده و آن را ریه تهران می نامند. ابتدا شهریار جزء کرج به حساب می آمد و بعدها جدا شد و منطقه ای مستقل به حساب آمد و از بخش های تهران به حساب آمد که امروزه به عنوان شهریار تهران به حساب می آید. شهریار به معنای فرمانروای شهر و کلان می باشد. از میوه های شهریار می توان به هلو، انگور، شلیل، زردآلو، آلبالو اشاره کرد که بسیار با کیفیت و خوشمزه هستند.

  در شهریار علاوه بر باغ های میوه افرادی اقدام به ساخت ویلا کرده اند که با اجاره ویلاهای خود کسب درآمد می کنند. قیمت این ویلاها بستگی به نوع ویلا و جایی که ساخته شده است دارد. این ویلا ها در طول سال تقریبا هزینه ثابتی دارند ولی زمانی که به تعطیلات عید نزدیک می شویم هزینه این ویلاها افزایش می یابد مخصوصا در نوروز ۱۴۰۰ چون با وجود کرونا این ویلاها را گران تر از قبل می کنند.  در ادامه به چند نمونه از ویلاها با قیمت حدودی آن ها اشاره کرده ایم که با توجه به سلیقه و بودجه تان می توانید اقدام به اجاره ویلا شهریار کنید و آخر هفته خوبی را در کنار خانواده و دوستان خود بگذرانید.

   

  https://uupload.ir/files/k52z_12968.jpg

   

  اجاره باغ ویلا در شهریار

  اجاره باغ ویلا نسبت به ویلاهای دیگر گران تر می باشد و فضای آن بزرگ تر است. اجاره باغ ویلا برای کسانی که تعداد زیادی دارند بسیار مناسب می باشد با اجاره باغ ویلا می توانید آخر هفته خوبی را بگذرانید. در باغ ویلاها معمولا اتاق ویلا ها تعداد بیشتری دارد و فضای باغ آن مناسب بازی کودکان می باشد. قیمت این نوع ویلاها از ۹۹۰,۰۰۰ تومان تا حدود ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان می باشد. البته ممکن است این قیمت ها بالا و پایین شود ولی چون به نوروز ۱۴۰۰ نزدیک هستیم قیمت ها کمی افزایش پیدا می کند ولی می توانید با اجاره باغ ویلا سفر متفاوتی در تعطیلات عید داشته باشید.

  اجاره ویلا در شهریار با استخر

  در بعضی از این ویلاها استخر نیز وجود دارد که برای آبتنی آخر هفته بسیار مناسب می باشد همانطور که گفتیم قیمت ویلاها متغیر است و قیمت ویلا استخردار کمی متفاوت با ویلا بدون استخر می باشد. در بعضی از این ویلاها سازندگان از سرسره آبی در کنار استخر نیز استفاده کرده اند که فضای جالبی برای گذراندن اوقات فراغتتان می باشد. قیمت این ویلاها از حدود ۸۸۰,۰۰۰ تومان تا حدود ۲,۵۰۰,۰۰۰ می باشد.

   

  https://uupload.ir/files/gcq_unnamed_(1).jpg

   

  اجاره باغچه در شهریار

  اجاره باغچه در شهریار کمی متفاوت با اجاره ویلا می باشد بعضی از افراد برای داشتن کسب درآمد در شهریار باغچه ای را اجاره می کنند که در آن محصولی بکارند و سپس آن را برداشت کنند البته بعضی از باغچه ها هستند که محصول کاشته شده، فقط باید با صاحب ملک هماهنگی های لازم انجام شود.

   

  https://uupload.ir/files/5m8z_raised_bed1-thumb-16x9.jpg

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت سایت دانلود رایگان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : پرشین وردپرس
سایت بت اسپات