راهنمای خرید بهترین هواپز

  گردش هوا ، سالم ترین و طبیعی ترین راه حل در نگهداری مواد غذایی است. یخچال با گردش هوای خنک موجب ماندگاری و سالم ماندن مواد غذایی میشود. هواپز هم با گردش هوای گرم موجب پخت سالم غذای شما میشود. این فِر نوری با گردش هوای گرم هم سریعتر و هم خوشمزه تر غذا را طبخ می کند. اگر تجربه پخت غذا در فر گازی معمولی را داشته باشید حتما می دانید که گوشت مرغ و ماهی پخته شده در فر کمی سفت و خشک می شود اما در هواپز چون جریان هوای داغ به صورت یکنواخت در کل ماده غذایی پخش می شود ، سطح غذای شما کاملا برشته و سوخاری و بخش درونی اش نرم و مرطوب باقی می ماند.

   

  هواپز به دلیل پایین تر بودن میزان مصرف انرژی  نسبت به وسایلی مانند سرخ کن مشهور هستند. این امر به این دلیل است که آنها سریعتر از سایر وسایل به درجه حرارت بالا می رسند و بنابراین غذا را سریعتر می پزند. در پختن هوا به روش هواپز شما نیازی به مصرف روغن ندارید و در صورت نیاز هم بسیار کم باید مصرف کنید.باز هم این بدان معنی است که شما هنگام پخت و پز با استفاده از هواپز وعده های غذایی سالم تری خواهید داشت. یکی از مسائلی که افراد زیادی هنگام پختن غذا دارند این است که بایدبرای رسیدن به دمای لازم مدتی زمان زیادی را پای اجاق صرف کنند.با هوا پز ، گرما و حرارت مورد  سریعا به میزان دلخواه شما میرسد و قابلیت تنظیم دارد. بنابراین می توانید زمان زیادی را صرفه جویی کنید. تمیز کردن اجاق های معمولی می تواند یک کابوس همیشگی باشد. اما تمیز کردن هوا پز فر یا هالوژنی بسیار ساده تر است. بنابراین دیگر لازم نیست نگران تمیز کردن اجاق گاز و کثیف کردن ظروف بیشمار برای اشپزی باشید.

  این وسیله مطمئننا از وسایل مورد علاقه بچه ها و شما در آشپزخانه خواهد شد زیرا به بهترین نحو  شما را در پختن مرغ ، ماهی سرغ شده سالم ، پیتزا ، کباب کردن  بخار پز کردن ، تست کردن نان و … کمک خواهد کرد.

  http://Lordia.org

   

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت سایت دانلود رایگان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : پرشین وردپرس
سایت بت اسپات