نرم افزار حضور و غیاب

  نرم افزار های حضور و غیاب یکی از جدید ترین سیستم های اتوماسیون برای نظارت بر ورود و خروج کارکنان در شرکت های تولیدی، دفاتر، ادارات هستند و عملکرد آن ها نیز به این صورت است که داده ها شخصی و مشخصات مورد نیاز فردی هر کدام از کارکنان را ذخیره کرده و پس از آن نیز کل مراحل به صورت آنالیز مرحله به مرحله انجام می گردد.

  https://backority.ir/images/265061.jpg

  مثلا اگر در یک شرکت اشخاص مورد نظر کارمند باشند، سیستم حضور و غیاب، لیست را بررسی کرده و وقتی فردی مطابق سخت افزار حضور خود را ثبت کرده باشد که می تواند اثر انگشت، کارت و یا حتی رمز و پین کد باشد، از لیست غایبین آن روز خارج می شود.

  حال ممکن است یک شخص دارای اضافه کاری باشد و در صورت نیاز باید پس از ساعت کاری عادی او این زمان نیز کاملا دقیق ثبت گردد. در بسیاری از شرکت ها مزایا و همین طور کسری برای غیبت در شغل بر اساس این نرم افزار ها محاسبه می شود.

  این سیستم ها دارای سخت افزار و نرم افزار های اختصاصی و یکپارچه هستند. یعنی تمامی فعالیت ها ثبت شده و قابل پیگیری در هر زمانی است.

   

  https://backority.ir/images/229422.jpg

  خرید نرم افزار حضور غیاب

  تمامی بخش های نرم افزار حضور غیاب امکان اتصال به شبکه را داشته و تمامی سیستم ها فعالیت یکپارچه ای را به صورت متمرکز در اختیار شما قرار می دهند و می توانید چاپ اطلاعات وارد شده بر اساس نیاز خود را هر زمانی بخواهید.

  در واقع یکی از دغدغه های اصلی کارفرمایان صاحب شرکت این است که بتوانند دستمزد هر کدام از کارکنان را بر اساس چارت و رده خدمتی مشخص کنند، این مورد زمانی دست و دقیق حساب می شود که شما بتوانید تمامی حضور و غیبت های آن ها را بررسی کرده و اگر دارای زمان اضافه کاری هستند نیز این مورد در نرم افزار حضور و غیاب به صورت کامل مشخص می شود.

  جلوگیری از هدر رفتن سرمایه های شرکت یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از سیستم های بروز حضور غیاب می باشد، البته که حضور و غیاب تنها هدف این دستگاه ها نیست و از ویژگی های مثبت دیگری نیز استفاده می کنند.

  مثلا شما می توانید یک پایگاه داده کامل از اطلاعات تمامی کارگران داشته باشید.

  شما می توانید از امکان محاسبه وقت استراحت، به طور مثال در زمان ناهار استفاده کنید تا باز هم در انجام ثبت فعالیت روزانه آن ها صرفه جویی گردد.

  مزایای استفاده از سیستم حضور و غیاب

  همین طور کارفرما و یا صاحب شرکت می توانید اطلاعات را مطابق با کد هر شخص با او به اشتراک بگذارد تا آن ها نیز از فعالیت و وضعیت شغلی خود بیشتر مطلع شوند.

  در نتیجه اگر یکی از کارکنان باید خود را برای تکمیل پرونده و یا هر کار دیگری معرفی کند، توسط این نرم افزار ها انجام می شود و روی سخت افزار نتیجه اعلام می گردد.

  این دستگاه ها از امنیت بالایی برخوردار هستند و سخت افزار آن ها نیز به هیچ عنوان امکان نفوذ را به عوامل مخرب نخواهد داد.

  تمامی فعالیت های کارکنان به صورت کاملا قانونی و حقوقی ثبت می شود و در ادامه و در صورت بروز یک مشکل جای هیچ نگرانی نیست، تمامی اطلاعات و موارد مربوط به او قابل پیگیری و بررسی های مجدد است.

    https://backority.ir/images/7913.jpg

  صرفه جویی در وقت و هزینه با نرم افزار حضور و غیاب

  در گذشته حضور و غیاب کارکنان یکی از دردسر های بزرگ مدیران شرکت ها و صاحبان کسب و کار ها بود، بسیاری از آن ها نیز با دقت انجام نمی شد، نهایتا وقتی یک فرد در سر کار حاضر بود این مسئله ثبت می شد و خبری از اضافه کاری، کل زمان حضور و همین طور تاخیر نبود.

  در واقع شرکت ها باید تاخیر کارکنان در طول روز و زمان کار را نیز دقیق ثبت کنند چون این مسائل در محاسبه دریافتی ماهانه آن ها تاثیر خواهد داشت، مسئله مهم دیگر نیز صرفه جویی در مصرف کاغذ است و چیزی که با دستگاه های حضور و غیاب تقریبا هزینه آن برای همیشه به صفر می رسد.

  پایگاه داده این نرم افزار ها نیز به صورت مرکزی اطلاعات را هم در اختیار کارفرما و هم تک تک کارکنان قرار می دهد.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت سایت دانلود رایگان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : پرشین وردپرس
سایت بت اسپات